Hakımızda

Şirketimiz Hakkında Kısa Bilgilendirme

Biz Ne Yapmakdayız.

Sekiz Tarım Ürünleri Peyzaj A.Ş. 20 Eylül 2009 tarihinde, kendi tesislerinde üretmiş olduğu her türlü bitki ile kurumsal, özel işletmelerin ve kamunun ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. 2009’dan 2011 yılına kadar pazarlama odaklı strateji benimseyen Sekiz Tarım Ürünleri Peyzaj A.Ş. 2011 yılından itibaren 50.000 metre kare kapalı ve açık sera alanlarıyla 300 çalışanıyla, üretim yapmaya başlamıştır. Türkiye’de yıllık 200.000.000 adet fide satıldığı hesaplanan pazarda, Sekiz Tarım A.Ş bu rakamın % 10’una sahip olmuştur.

2012 yılı itibariyle Türkiye’nin en fazla yazlık ve kışlık bitki üreticisi durumuna gelen Sekiz Tarım Ürünleri Peyzaj A.Ş. olarak hedefimiz, müşterilerimizin firmamızdan en iyi ürünü, en uygun fiyata alması ve ilişkilerimizin devamı esaslıdır. Sekiz Tarım Ürünleri Peyzaj A.Ş. Türkiye genelinde yeşil alanlar, park ve bahçelerde bakım ve peyzaj uygulamalarını da yapmaktadır.

Sekiz Tarım Ürünleri Peyzaj A.Ş. Türkiye genelinde yeşil alanlar, park ve bahçelerde bakım ve peyzaj uygulamalarını da yapmaktadır. Sekiz Tarım Ürünleri Peyzaj A.Ş. dünyadaki diğer büyük üreticilerle ortak bir ağ kurmayı ve kurulacak bu ağla yeni gelişmekte olan pazarda saksı ve balkon bitkisi olarak bilinen ürünlerin fide üreticiliğinde bir başlangıç olarak borsasını da oluşturmayı planlamaktadır.

+
Yıllık Çiçek Ekimi
+
Yıllık Ekilen Metrekare
+
İş Ortaklarımız
+
Personel Sayımız